O nás

O nás

Rodinná fabrika bola založená v roku 1994 a je zameraná na výrobu pánskeho a dámskeho oblečenia na objednávku obchodných partnerov, i na vlastné účely. Fabrika predstavuje modernú výrobnú jednotku vybavenú technológiami umožňujúcimi realizáciu aj náročných výrobných techník. Vysoká odborná zdatnosť, stabilita a lojálnosť zamestnancov stojí za fungujúcimi pracovnými postupmi komplexne zahŕňajúcimi návrhovú fázu, plánovanie, vývoj strihov, samotnú produkciu a balenie. Vlastná produkcia fabriky je rozdelená medzi tri nosné značky Marco Moralli, Makr a Sierra Leone.

Značka Marco Moralli pôsobí v módnom biznise od roku 2006. Jej produkcia je určená náročnému zákazníkovi.

Výkladnou skriňou Marco Moralli sú pánske košele vyrábané pre svetové značky i vlastnú produkciu. Široký ponukový diapazón košieľ pokrýva rôzne príležitosti, čomu sú prispôsobené aj strihové prevedenia slim fit či regular fit. Nadčasovosť a modernosť v kombinácií so zaujímavými detailmi spracovania dotvárajú sofistikovaný vzhľad každej pánskej košele.

Košele sú vyrábané zo 100%nej bavlnenej tkaniny v rôznych povrchových úpravách, od „easy iron“, cez „non iron“ až po poslednú novinku na trhu, tzv. „never iron“. Ide o unikátnu úpravu materiálu použitého na výrobu košieľ, ktoré sú tak omnoho príjemnejšie na nosenie, pretože sa lepšie prispôsobia telu a jeho pohybu. Úprava neničí prirodzené vlastnosti bavlny, zachováva priedušnosť materiálu a schopnosť absorbovať pot. Špeciálne upravené vlákno košele sa pôsobením telesného tepla narovná a košeľa sa tým sama „žehlí“. Vďaka čomu pôsobí sviežo aj po celom náročnom dni nosenia.

V súčasnosti značka reaguje na narastajúci dopyt trhu po sofistikovanejších dámskych výrobkoch ako sú košele, saká a šaty, ktoré flexibilne zaradila do výrobného procesu a komplexnejšej ponuky. Zároveň spoločnosť posilňuje svoj tím obchodných zástupcov, aby dokázala vyhovieť novému typu zákazníka; komplexnejšie uspokojiť potreby existujúcich slovenských, českých i maďarských obchodných partnerov a urýchlila expanziu na ďalšie zahraničné trhy.

      

Doprava zdarma

Pri objednávke nad 45 €

Tabuľka veľkostí

vyberte si tú správnu veľkosť